5 věcí, které je dobré vědět

Hotely Outrigger v městě vypadá prodat celé portfolio: Dohoda o nákup a prodej bylo oznámeno, že pokud by se zavře, bude převést vlastnictví Outrigger hotelů a portfolia středisek ’37 hotelů, byty a pozemky uchýlit k pobočka Denver-založené KSL Capital Partners podle tiskové zprávě. Transakce podléhá schválení akcionáři a běžným podmínkám.

Žádná cena zatím nebyla zveřejněna. Podle vydání, bude ústředí výložník zůstávají v Honolulu na Havaji, a její současný manažerský tým bude i nadále vést společnost po dokončení transakce.
STR údaje naznačují volby samo o sobě nebude posunout hotel ekonomiku: Str, mateřská společnost HNN, studoval hotelový pokoj trendů poptávky po období 12 měsíců před a po posledních sedm voleb. Žádné jasné vzory se objevily, str Carter Wilson píše, což naznačuje, že tón volbami sám nemá vliv na poptávku hotelů. Klikněte zde pro zobrazení grafu dat.Víte, že investiční zlato zhodnotí váš majetek.

„Týká se to: George W. Bush v roce 2000, a Barack Obama v roce 2008,“ píše Wilson. „V hotelu ekonomika byla již v roce prudce klesající skluzavky, kdy oba byli zvoleni.“
Celosvětové zásoby vrhnout na zprávy o Trump zvolení: Republikánské Donald Trump je překvapivé vítězství v prezidentských volbách Spojených státech poslal otřesy přes trzích po celou cestu do Asie, kde japonský Nikkei index uvrhly více než 900 bodů, dnes brzy, The Washington Post zprávy.

Panika na trhu vykazovala známky odeznívající před otevřením obchodu na americkém burze. Stoxx Europe 600 index byl na počátku obchodování asi o 2%, ale dopoledne činil jen 0,8% nižší. Mezitím, hlavní DAX německý index klesl o 1% a londýnský FTSE-100 byla 0,2% nižší, Post.

Investoři přičítán poněkud stabilizaci trhů očekávání, že Federální rezervní systém nebude túru své referenční úrokové sazby v prosinci.
Airbnb příkaz proti San Francisco zákonem odepřena: US okresní soudce James Donato popřel žádost o Airbnb o soudní zákaz zákona San Francisco, že se trestný čin na pokrytí krátkodobých autopůjčovnami vybírat rezervační o vlastnostech, které nejsou registrovány s městem, zprávy činí Los Angeles Times.

San Francisco založené na Airbnb, který má více než 7000 domů uvedených k pronájmu ve městě, tvrdil, že zákon, prošel v letošním roce, porušuje její práva z prvního Dodatku, stejně jako federální ochranu pro internetových společností.

Soudce argumentoval, že zákon nezakazuje společnost z výpis nájemné na jeho místě, a že může jednoduše přidat oznámení požadující vlastníky nájemních nemovitostí zaregistrovat s městem jako první.

Přesto, že Times, zákon může být odloženo kvůli obavám, že neexistuje žádný způsob, jak okamžitě zjistit, zda nemovitost je skutečně registrován s městem.