4 věci, které nevíte o Virginských hotelích

S novými hotelů ve výstavbě a další se zabývá podepsané, Panenské Hotels CEO Raul Leal řekl, že společnost je na dobré cestě k dosažení svých cílů expanze.

V září Panenské Hotels podepsal Panenské Hotels Silicon Valley, která se otevře v rozvoji smíšené využití v Milpitas v Kalifornii.

LOS ANGELES-tu stále otevřené pod Panenské Hotels značky příznakem pouze jeden hotel, ale CEO Raul Leal řekl lopaty jsou v zemi na pomoc společnost splnit svůj cíl otevření mezi 20 a 25 hotelů v příštích 10 letech.

Ve svém projevu na nedávném Boutique & Lifestyle Vedení Symposium, Leal nastínil Panenské hotelů „Poslední vývoj zprávy, jakož i roli lidé hrají při jízdě každou část podnikání společnosti.

1. Bude San Francisco / Silicon Valley bude dál?
Leal nedal cílové datum, ale on tvrdil, že „San Francisco bude další hotel otvor pro Virgin.“ V září společnost oznámila dohodu v Milpitas, Kalifornie, ve víceúčelový Silicon Valley vývoje v zemi, který vypukl na konci roku 2015.

K dnešnímu dni, Chicago má jedinou otevřenou Virgin hotel, který debutoval v lednu 2015 v městské čtvrti Loop.

Virgin Hotels Silicon Valley bude mít konkurenci pro tento příští-to-open rozdílu, avšak vzhledem k této značky další nedávné groundbreakings

2. hlavních amerických městech jsou ve frontě
I když je to už několik let, kdy první Virgin hotel byl otevřen, Leal řekl, že společnost je na dobré cestě k otevření mezi 20 a 25 hotelů v příštích 10 letech.

Minulý měsíc, vývojáři začali stavbu na Virgin Hotels Dallasu. 200-pokoj hotel je ve vývoji od Dunhill Partners a Gatehouse Capital. Spojuje Virgin Hotely New Yorku, který je jiný majetek v současné době ve fázi vývoje. Že 463-pokoj, ground-up vývoj na Manhattanu je ve vývoji od Lam Group.

Mezi další nabídky byly ohlášeny v Palm Springs v Kalifornii (oznámeno v lednu a vyvinutý Wessman rozvoj) a Nashville (oznámené v roce 2014). *

3. Londýně bude pravděpodobně domov pro první mezinárodní Virgin Hotel
„Právě jsme najali VP vývoje v Londýně, a značka má mezinárodní plány na expanzi,“ řekl Leal. Alex Andjel, dříve vývoj výkonný pro Yotel, bude dohlížet na vývoj Panny Marie v Londýně a cílí na trzích jako je Londýn, Paříž, Řím, Istanbul, Manchester a Dublin.

„Náš plán byl (rozvinout) na domácím trhu v USA, poté jsme si původně mysleli Kanada a Mexiko,“ řekl Leal. „Teď jsme rozšiřuje trochu (do Evropy). Naše tempo bude snad mít dva až tři (mezinárodní) hotely za rok od nynějška. “

4. Služby Panenské definuje „životní styl“ trochu jinak, a to faktory do rozvoje
zakladatel Virgin Group Richard Branson říká, že firma musí být silou dobra, Leal řekl, a že filosofie řídí to, co značka dělá, od vývoje až po hostinských služeb. „Věříme, že účel pohání všechno a že cílem je“ všichni odejdou cítit lépe, „řekl Leal. „To vede všechno ze zkušeností s našimi komunitami, naše hosty a naše akcionáře.“

Wellness a faktor udržitelnosti v navrhnout a potravinářské a nápojové-operace, a zaměstnanci mohou vybrat místní charity bude hotel podporovat. Z hlediska rozvoje, musí být všechny hotelové budovy LEED Silver certifikací.